Mili sąsiedzi ( 3 ).

Tekst własny zamieszczony w portalu MM- Gorzów pod nickiem Łuka w  styczniu 2010 roku a zdjęcia  bałwanka z fajną tabliczką już nie mam . Wielka szkoda, że zaginęło w czeluściach moich folderów a może w ogóle skasowałam… na szczęście jest do obejrzenia w ww portalu….

 

 

Mili sąsiedzi ( 3 )

 

Sąsiadka Zuzia nie pojechała na ferie. Wczoraj ulepiła bałwanka. Dzisiaj byłam na spacerze i znalazłam  kartkę, którą trzymał śniegowy ludzik a na niej napis:   ”  Why so serious? smile 🙂 „.

     Zuzia ma kilkanaście lat i jest moją sąsiadką.  Hoduje siedem kotów i karmi ptaki w ogródku. Codziennie maszeruje do szkoły z wielkim plecakiem. Podziwiam, jak ostatnio dzielnie pokonuje zaspy , bo nasza ulica  jest prawdziwie wiejska i zaniedbana.

Wczoraj Zuzia rozpoczęła ferie. Dużo okolicznych domów opustoszało. Ale Zuzia  została w domu. Wieczorem obserwowałam, jak dziewczynka lepiła bałwanka. Dzisiaj rano, jak zwykle poszłam na samotny spacer. I obejrzałam bałwanka z bliska.

Stoi sobie przy drodze a w „rękach „ trzyma  kartkę starannie zapakowaną w foliową okładkę i dodatkowo przypiętą dużymi gwoździami. Przeczytałam i  natychmiast odzyskałam dobry humor i uśmiech….

Teraz wysyłam zdjęcie wszystkim bardzo ważnym , poważnym i smutnym z jakiegokolwiek powodu MM-kowiczom…..

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *